הדברה בתל אביב

הקיץ כבר בפתח, ניצני הפריחה מראים את אותותיהם, ההתפתחות של הפרחים מושכת את ליבם של החרקים והמזיקים השונים בין אם זה בבית ובין אם זה בעבודה, כיצד נעבור את הקיץ בניחותא מבלי לסבול מנוכחותם המעיבה של המזיקים הטפילים הללו? הדברה בתל אביב יעילה מתבצעת אך ורק באמצעות בעלי מקצוע מנוסים המבינים בסוגי מזיקים וחרקים ושונים, אשר מתמצאים בדבר הדרך היעילה ביותר בדבר דרך הדברתם. יש לציין, כי ניסיון וגילוי הבעיה מאוד חשובים על מנת לקטול את הבעיה בעודה באיבה. בנוסף חשוב לזכור שהדברה מבצעים רק באמצעות מדביר מוסמך וכמובן יש צורך בהקפדה יתרה שהחומרים בהם ישתמש המדביר יהיו בעלי תו תקן של משרד הבריאות והסביבה. כמו כן, יש להקפיד הקפדה יתרה, כי חברת הדברה בתל אביב תהיה מקצועית ובעלת רישיון ועליכם לבקש ממנה תעודת אחריות, אשר מגדירה את התקופה עליה חלה ההדברה ועבור אילו חרקים התבצעה. עלות החברה משתנה מחברה לחברה. מומלץ לערוך סקר מחירים לפני שהנכם בוחרים חברת הדברה אבל זכרו שהמחיר הוא לא הכל – איכות ומקצועיות חשובים הרבה יותר!

 מה הן ההדברות הנפוצות ביותר לקראת הקיץ?

הדברת נמלים היא אחת מסוגי ההדברה המבוקשים בתקופת הקיץ, ואין ספק שישנם מספר סוגי נמלים ולכל סוג, חומר הדברה שונה. חברת הדברה בתל אביב מקצועית תאתר את סוג הנמלים ותתאים את חומר ההדברה היעיל ביותר עבורו. בתקופת האביב והקיץ גובר הביקוש להדברת תיקנים – מקקים, ג’וקים. המקק הוא חרק אשר שורד כל ספריי הדברה ביתי. הוא מעדיף סביבה חמה ולכן נפוץ יותר בתקופת הקיץ. הוא נכנס הביתה דרך פתחים וחריצים ובעיקר דרך פתחי הביוב, לכן מומלץ לחסום פתחים אלו.

 מה היא הדברה ומתי יש להשתמש בה?

יש לעשות את ההבדלה בין הדברה מסחרית המיועדת לשימוש שדות חקלאיים או מפעלים לבין הדברה ביתית. ההדברה הביתית מתרכזת סביב שני סוגי הדברות עיקריות – נהוג להאמין כי ההדברה הכימית הינה הפתרון היעיל עבור הפתרון היעיל ואילו ההדברה הירוקה הינה לטווח הארוך מחושבת יותר, אך זהו אינו ההבדל היחידי בין סוגי ההדברות. הדברה כימית אכן יעילה באופן מידי, ואילו הדברה ביולוגית אינה מתבטאת באופן מידית. הדברה ביולוגית בנויה כך שהמזיק ירצה להתרחק וירצה להדביק עוד מזיקים בדרך. כמו כן, הרכב החומר של הדברה ביולוגית אינו מזיק למשמש ועל כן בנוי גם לבית שיש בו חיות מחמד.