הדברה במרכז

הרבה פעמים במהלך חיינו ישנן סיטואציות אשר במהלכן אנו נאלצים להתמודד עם מזיקים למיניהם, כמו למשל – ג’וקים, נמלים, מקקים וזחלים שונים אשר מפריעים לנו לשמור על בית נקי, מאורגן ויפה ועל גינה מטופחת ומסודרת, ביניהם ניתן למנות גם מכרסמים שונים ויונים, שלא רק שמטרידים את רוחנו, אלא גם עשויים להעביר אלינו מחלות שונות ולא נעימות כלל וכלל. לרוב הפתרון לכל בעיות המזיקים הוא הזמנת חברת הדברה במרכז. לפני מספר שנים ההדברה נעשתה באמצעות חומרים כימיים שונים, שגם ההשפעה על בריאותנו ועל גופנו בלשון המעטה אינה חיובית בכלל. בשנים האחרונות הדברה במרכז על פי השיטה האקולוגית (הדברה ירוקה) היא המענה האולטימטיבי לכל בעיית המזיקים שמתעוררת אצלנו בבית והיא כוללת שימוש בחומרים לא כימיים ולא מזיקים לבריאות האדם ולסביבתו. הדברה אקולוגית הינה שיטה מאוד נפוצה במדינת ישראל וברחבי תבל, ייחודה של שיטה זו הינה חוסר השימוש בחומרים כימיים שונים אשר עלולים להזיק לסביבה וכן לבריאות שלכם. הדברה במרכז בשיטה האקולוגית מתבצעת בעזרת חומרים טבעיים בלבד אשר מבוססים על חומרים שמצויים בטבע, בעלי רעילות מאוד נמוכה שמטרתם לא לפגוע בסביבה.

 

האם הדברה אקולוגית הינה הדברה יעילה?

על פי סקרים שונים ותוצאותיהם ועל פי מחקרים, שאנשים רבים כבר ראו הדברה אקולוגית מביאה לתוצאות מאוד דומות כמו של ההדברה הכימית. יתרונה של ההדברה האקולוגית, לעומת ההדברה הכימית, הוא שהיא פוגעת במזיקים ובחרקים השונים והיא גם שומרת על בריאותם של בני האדם מסביב. חומריה של ההדברה האקולוגית, לעומת ההדברה הכימית, מתפרקים במהירות גבוהה יותר והיא מורכבת מחומרים טבעיים בלבד.

 

הדברה אקולוגית ביתית

בשנים האחרונות הרבה אנשים כבר לא מעוניינים בהדברה כימית מסיבות כאלו ואחרות, והחלו להשתמש בהדברה אקולוגית גם בביתם. במקרים בהם אנשים עורכים שיפוץ או שהם סובלים ממזיקים רבים בביתם, ניתן לבצע הדברה במרכז אקולוגית מבלי החשש שממילא ההדברה תזיק לבריאות שלכם ושל המשפחה שלכם. למשל, במידה ואתם מחליטים לבצע פינוי דירות, כדאי במהלך התהליך גם לבצע הדברה אקולוגית. בנוסף, זכרו שהדברה במרכז אשר פועלת בשיטה האקולוגית אינה פוגעת בסביבה כלל וכלל – היא אינה משאירה חתימה או סימנים על הסביבה בה מתבצעת ההדברה. כמו כן, הדברה אקולוגית לא מסכנת את הנוכחים ואת המתגוררים במקום בכל סוג של הרעלה. בעיקר במקומות בהם יש ילדים יתרון זה הוא משמעותי כיוון שהדברה כימית היא מאוד מסוכנת.