המלצות גולשים

חיפשתי חברת הדברות במשך תקופה ארוכה אבל קיבלתי כל כך הרבה הצעות לשיטות שונות שלא ידעתי מאיפה להתחיל. אבי הדברות עשה את העבודה בצורה הרבה יותר קלה ונוחה, ובתוך כמה שעות קיבלתי הצעות מחיר מפורטות בדיוק למה שחיפשתי. אני מרוצה!
עומר, רמת גן
ידעתי שאני רוצה רק הדברה ירוקה, אבל לא ידעתי איזו חברה היא באמת אמינה ובטח שלא ידעתי איך להשוות בין חברות שונות. ההצעות שקיבלתי אבי הדברות היו ברורות כל כך, שיכולתי להשוות מחירים בלי להסתבך יותר מדי. ממליצה לכל מי שצריך הדברה שיפסיק לחפש וייתן למרכז ההדברות לעשות את זה במקומו.
שירלי, ראש העין
עם כל כך הרבה חברות הדברה בחוץ, איך אפשר לדעת איזו חברה באמת אמינה ומקצועית? חיפשתי תשובה במשך הרבה זמן עד שהמליצו לי על אבי הדברות, לא יודעת איך לא עשיתי את זה קודם!
הילית, ראשון לציון
התייעצתי עם חברים, עם אנשים מהעבודה ועם כל מי שאני מכיר, ואף אחד לא ידע לתת לי שם של חברת הדברות שהיא באמת טובה ואמינה. מה שכן, המליצו לי על האתר הזה, ניסיתי, וקיבלתי תוך כמה שעות הצעת מחיר מאבי הדברות חברה מקצועיות מאוד, שנתנו גם מחירים נוחים בהחלט. פתאום זה נראה הרבה יותר קל.
יהונתן, הוד השרון
אמנם בתל אביב לא חסרות חברות הדברה, אבל יותר מדי אופציות זה די מבלבל. אבי הדברות עשו לי סדר בבלגן ובתוך בחרתי חברה שעמדה במחיר ובשירותים שהיא הציעה. לא יודע איך לא חשבו על זה קודם.
גילי, תל אביב
קבל הצעת מחיר ממדביר מקצועי!