מאמר זה מדבר על החשיבות של בחירת מדביר מוסמך לביתכם. הוא מפרט כמה מהגורמים החשובים שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים מדביר מזיקים, לוכד נחשים, מרחיק לטאות ויונים, מדביר מכרסמים ועוד.

הדברה היא עבודה מאוד מיוחדת ומסוכנת. בכל הנוגע להדברה, העסקת האדם המתאים לעבודה היא קריטית. הן מבחינת הבטיחות והן מבחינת החוקים במדינת ישראל ובכל מדינה מתוקנת. על פי החוק, רק מדבירים מורשים יכולים לפזר חומרי הדברה ורעלים. על המבצע אחרת בהכרח עובר על החוק וצפוי לענישה, קנסות וכו’. הנה המדריך המלא לבחירת מדבירים:

תבקשו שיציגו בפניכם אישור הדברה

חשוב לחפש מדביר מוסמך בעל ניסיון בתחום ההדברה. הם צריכים להיות מסוגלים לזהות מהיכן מגיעים המזיקים, ועם איזה סוג של מזיקים אתם מתמודדים על מנת לספק פתרונות יעילים. כאשר מחפשים מדביר, חשוב שלא תסתמכו רק על חברה אחת או אדם אחד, שכן ייתכן שהם אינם מוסמכים או מנוסים מספיק לצרכיכם. השתמשו בביקורות מקוונות והשוו מחירים לפני קבלת ההחלטה.

מדבירים הם אנשי המקצוע שמביאים את ההדברה לביתך. הם יודעים לטפל בסוגים שונים של מזיקים וצרכיהם הייחודיים. כבעלים של בית או עסק, אתה צריך לדאוג להעסיק מישהו שיש לו את הניסיון הדרוש, כולל אישור מדביר מורשה ומוסמך.

כשמנסים למצוא מדביר, חשוב לשים לב לדברים הבאים:

  1. המדביר צריך להיות מורשה ומבוטח.
  2. למדביר צריך להיות הציוד הדרוש לביצוע עבודתו.
  3. עליהם להציע שירות לקוחות מעולה ולהבטיח את העבודה שהם עושים עם אחריות בכתב.
  4. הם צריכים להיות בעלי מוניטין טוב בשוק ולספק ללקוחות אבטחת איכות.
  5. מדבירים מורשים צריכים להציג אישור מדביר מורשה.
  6. מדבירים צריכים, אם מבקשים מהם – להציג רשימת לקוחות ממליצים והפניות של לקוחות.
  7. חשוב לבצע השוואת מחירים בין מדבירים מורשים לביצוע הדברה.
  8. חשוב לבדוק אם למדביר יש ניסיון עם הדברת דירה, בית עסק, מסעדה, מפעלים וכו’.
  9. חשוב לברר מה הם חומרי ההדברה שבהם ישתמש המדביר.
  10. כדאי לבדוק לגבי הדברה אקולוגית וירוקה, שכן היא פחות מסוכנת לאדם ולסביבה.

 

היכן ניתן לקבל מידע נוסף על הדברה?

כדי לקבל מידע נוסף על נושאים אלו, היכנסו לאינטרנט וחפשו שירותי הדברה מקומיים בקרבתכם המציעים את שירותיהם. כמו כן, כדי למצוא מדביר מוסמך חשוב לעשות שיעורי בית, כמו בדיקת ביקורות, לבקש הפניות מחברים ובני משפחה ולחקור באינטרנט.

לאחר שהכנתם רשימה של מועמדים אפשריים, התקשרו אליהם בטלפון ובצעו השוואת מחירים בין חברות הדברה מוסמכות. ככה תוכלו לבחור בנותני השירותים הכי מדויקים לכם. וזכרו, כל מדביר מוסמך אמור לספק לכם שירות של הדברה עם אחריות. אם הוא לא מסוגל לספק אחריות על עבודתו, דרשני – המשיכו הלאה לחברת ההדברות הבאה.

מחפשים מידע נוסף בנושא זה? תוכלו לקרוא עוד על בחירת מדביר מוסמך בכתבה הבא