הקיץ אוטוטו כאן ואתם בוודאי רוצים להכין את הקיץ בצורה הטובה ביותר לקראת החום הגדול וכמובן לקראת מה שעונה זאת מבינה עמה. אבל מהן הפעולות שכדאי לבצע בבית לקראת הקיץ על מנת לשפר את איכות החיים. הכל בהמשך.

חודשי הקיץ מגיעים אלינו במהרה, תוך שרבים יודעים כי הקיץ הים תיכוני הוא כזה שצריך לדעת כיצד להתמודד עמו. אז כיצד מתמגנים ומתמודדים עם העונה החמה?

הקמת ציליה – הקימו במרפסת או בחצר ציליה או רשת צל. הקמה של כל סוכך על גבי החצר ומחיבור לקירות החיצוניים תקנה לכם את היכולת להוריד את הטמפרטורות בבית עד ל3 מעלות צלסיוס. אם יש לכם תקציב תמיד כדאי לבנות מ פרגולה שגם תגן עליכם מפני השמש החזקה, תעזור להוריד את הטמפרטורה בבית ותשמש כאלמנט יפה מעץ.

הרחקת יונים ושאר מזיקים – ימי הקיץ מביאים איתם שלל מזיקים כגון יונים, עכברים ועכברושים, תיקנים, נמלים, פרעושים ושאר צרות אחרות. כדי שלא תסבלו ממזיקים או יונים ברחבי הבית כמו גם במחוצה לו, חשוב לבצע הרחקת יונים מקצועית אותה יש לשלב עם הדברה מקצועית נגד מזיקים מכל סוג. היעזרו באיש מקצוע מיומן על מנת לבצע את העבודה http://eco-bug.co.il/flea-control/.

מיזוג אוויר – החליטו באיזה מיזוג אוויר ברצונכם להשתמש. כיום ישנם שלל סוגים של צורות קירור ואוורר מבנים, ביניהן: קירור באמצעות מזגן אינוונטר הנחשב חסכוני ביותר, קירור באמצעות מאוורר תקרה מעוצב, קירור הבית על ידי מאווררים שולחנים ועוד. בחרו את האמצעי הנוח לכם ביותר מבחינת התקציב.

הכינו את החצר – בימי הקיץ מומלץ לבלות בחצר בעיקר בשעות אחר הצהריים. בילוי בחצר הבית יקנה לכם את כלל ההנאה מהערבים הנעימים של הקיץ תוך יכולת לארח במקום חברים, בני משפחה וליהנות אפילו מזמן איכות אמתי עם עצמכם.

רעננו את המלתחה – על מנת להתמודד עם חודשי הקיץ בצורה טובה מומלץ לרענן את המלתחה. נסו להפטר מביגוד שאינו מנדף זיעה והצטיידו בביגוד קליל מנדף זיעה וכזה שמתאים לקיץ. בכך תוכלו לצלוח את הימים החמים גם שאינכם נמצאים בבית.

נקו את המקפיא – בימים החמים אנו נוטים לצרוך יותר קרח, ארטיקים, שלגונים ושאר מוצרים מצננים. בשל כך מומלץ לפנות ולנקות את המקפיא בצורה שבו תוכלו לאחסון במקפיא מוצרים בנוחות.

עשו את כל אלה : ותוכלו ליהנות מקיץ נפלא!

למידע נוסף כנסו לאתר: